031-37790191
021-66902010

چرا خوشبوکننده هوا؟

چرا خوشبوکننده هوا؟

 

منزل، محیط کار، سرویس بهداشتی و ده ها مکان و فضای بسته دیگر در زندگی ما وجود دارد. چند لحظه فکر و محاسبه کنید در روز چقدر از زمان خود را در این محیط ها هستید. شاید برایتان ترسناک باشد اما ما انسان هایی هستیم که حدود 80 درصد از عمرمان را در فضای بسته زندگی میکنیم. هر چقدر هم این محیط ها بزرگ و حتی تو در تو باشند باز هم محیطی چهار دیواری محسوب می شوند. این نکته زمانی اهمیت پیدا میکند که باید بین محیطی خوشبو و مکانی مملو از بوهای زننده یکی را انتخاب کنیم. انتخاب شما هم از پیش معلوم است؟ اما چگونه؟

 

ادامه مطلب...

با مکس فرش برندسازی کنید

با مکس فرش برندسازی کنید

 

هرکسی که با کار و صنعت کمی آشنا باشد و کمی مطالعات مدیریتی نیز داشته باشد کاملا با مفهوم برند و اهمیت برندینگ در سازمان و یا هر شغل، چه وسیع و چه کوچک کاملا آشناست.هدف از این مقاله صحبت درمورد برند و برندینگ نیست، بلکه میخواهیم با شما از شاخه ای از آن صحبت کنیم که بسیار کمتر شنیده اید. همچنین برای شما راه حل هایی داریم که وقتی دلایل مان را بشنوید حتما برای ارتقا برند خود سریع تر دست به کار خواهید شد.

 

ادامه مطلب...

چند راه برای انتخاب اسپری خوشبو کننده

چند راه برای انتخاب اسپری خوشبو کننده

بسیاری مواقع شده است که برای انتخاب یک اسپری بدن یا خوشبو کننده فضای منزل یا اداره به بازار رفته اید یا در فروشگاه های اینترنتی جستجو کرده اید. اما به یگباره با هجومی از اسمی مختلف مواجه شده اید که تقریبا با هیچکدام آشنایی ندارید، شک و تردید در انتخاب یک اسپری خوشبو کننده مطمئن از همان لحظه اول شروع می شود. آیا برندی که انتخاب کرده اید معتبر است؟ ماندگاری اش چقدر است؟ اسپری خوشبو کننده ای که انتخاب کرده اید در طول زمان تغییر نمی کند؟

ادامه مطلب...

بهار را به خانه بیاورید

بهار را به خانه بیاورید

نوروز برای هر کسی یادآور روزهای خوش، خاطرات شیرین کودکی، تعطیلات و نوید بخش روزهای عطرآگین از بوهای خوش بهاری است. روزهایی در پیش است که برای آماده شدن برای آن روز ها زحمت کشیده اید. خانه تکانی کرده اید، فرش ها را به بهترین صورت شسته اید، مانند بهار که طبیعت را نو می کند شما هم منزل تان را تازه کرده اید، لباس نو خریده اید و برای شروع یک تغییر خوشایند و عطراگین آماده شده اید. اما یک چیز را فراموش نکرده اید؟

ادامه مطلب...

خوشبوکننده هوا یک رایجه دلپذیر

خوشبوکننده هوا یک رایجه دلپذیر

توسعه شهرنشینی و مدرنیته در کنار راحتی و سرعت بخشیدن به فرایند زندگی هر شخص، یک ایراد بزرگ و اساسی در دنیای امروزه داشته است، درست حدس زدید، استرس، ارمغان نگرانی ها و دغدغه های روزمره زندگی هر شخص.

فرقی نمی کند شما کارمند هستید یا رییس، مرد یا زن، شاغل یا بیکار، پیر یا جوان، همگی در زندگی روزمره خود اتفاقاتی را از سر می گذرانیم که نتیجه آن چیزی جز استرس نیست که روح را آزرده و جسم را سریع تر از تصورتان پیر می کند. اما همواره راه حلی وجود دارد.

راه حل همان جایی است که در آن دغدغه هایتان کم کم بی اهمیت می شوند و رنگ می بازند جایی که به آن می گوییم : خانه.

ادامه مطلب...

آروماتراپی چیست؟

آروماتراپی چیست؟

آروماتراپی چیست؟ چرا از روغن‌های اسانس‌ دار استفاده می‌شود؟
آروماتراپی هنر و علم استفاده از روغن‌های اسانس‌دار گیاهی برای ایجاد و حفظ سلامتی جسمی، ذهنی، احساسی، روحی و اجتماعی است. این نوع درمان از روغن‌های اسانس‌دار طبیعی (که همه‌شان دارای رایحه خوش هستند) در درمان‌های سلامتی و زیبایی نیز استفاده می‌کند. آروماتراپی، درمانی جامع و لذت‌ بخش است. آروماتراپی حقیقی تنها از روغن‌های اسانس‌دار با بالاترین کیفیت استفاده می‌کند و نه تنها از عطر آن استفاده می‌کند، بلکه از خود روغن‌ها برای ماساژ، حمام کردن و مراقبت از پوست نیز استفاده می‌کند. روغن‌های غیرطبیعی، روغن‌هایی که به خوبی تقطیر نشده‌اند، یا روغن‌هایی که مواد دیگری به آن‌ها افزوده شده است، سالم نیستند.

ادامه مطلب...

مزایای خوشبو کننده هوا

مزایای خوشبو کننده هوا

خانه شما یک بوم نقاشی است که داستان شما را می‌گوید - و این داستان شامل بوی خوش نیز می‌شود. همانطور که به دقت مبلمان، رنگ‌ها و بافت خانه خود را انتخاب می‌کنید، همچنین خواهان آن هستید که ترکیب مناسب محصولات و رایحه‌ها را برای بیان جوهره عمیق‌تر خانه خود انتخاب نمایید. این داستانی است که نه تنها برای شما لذت بخش و مناسب است، بلکه محیطی خوشایند را برای خانواده و دوستانتان نیز ایجاد می‌کند.

ادامه مطلب...

آروماتراپی یا رایحه درمانی

آروماتراپی یا رایحه درمانی

 

آروماتراپی یکی از روش های درمانی است که نام قدیمی آن رایحه درمانی می باشد و اساس آن استنشاق رایحه مطبوع گیاهان و ادویه جات می باشد.

- آروماتراپی (رایحه درمانی) روشی بسیار موثر در درمان اعصاب و روان

- آروماتراپی یکی از بی خطرترین، کم هزینه ترین و اثر بخش ترین روش های درمانی است.

استنشاق رایحه مطبوع موجب ارسال پیام های عصبی و دریافت واکنش های مثبت می شود. روایح مطبوع باعث دور شدن امواج و انرژی های منفی موجود در محیط می شوند.

ادامه مطلب...